Počelo objavljivanje potencijalnih učesnika seminara

border=Testiranje za „RAF IT Days 2017“ uveliko traje od 16. novembra 2016, a trajaće do 20. marta 2017. godine. Seminar je namenjen učenicima srednjih škola, a održaće se u prostorijama Računarskog fakulteta od 31. marta do 3. aprila 2017. godine. Odabir učesnika seminara (oko 40 srednjoškolaca) vrši se onlajn testiranjem. Računarski fakultet će se potruditi da svima koji nemaju smeštaj u Beogradu obezbede isti.

Na stranici „Potencijalni učesnici 2017“ počelo je objavljivanje potencijalnih učesnika, odnosno učesnika koji su se uspešno registrovali (ostavili svoje kontakt podatke) i odradili test. Rezultati testa neće biti objavljivani, a konačan spisak učesnika biće poznat najkasnije do 23. marta 2017. godine.

4250-pocelo-objavljivanje-potencijalnih-ucesnika-seminara