После РАФ-а на Nottingham

Никола Тодоровић, студент 4. године Рачунарског факултета, примљен је на мастер студије престижног Университy оф Nottingham, School оf Computer Science and Information Теchnology. Он ће учествовати на програму Advanced Search and Optimization.

Никола је члан чувене РАФ-ове екипе Royal Air Force, која је постигла велике успехе на такмичењима из програмирања у Европи и свету. Био је и на летњој пракси у Google-у, а тренутно ради за познату америчку компанију Vast.

Његов колега са РАФ-а и такмичења Imagine Cup (2. место у Европи) Александар Златески, који је уписао Рачунарски факултет 2003. године, наставио је школовање на Massachusetts Institute of Technology (MIT), и то паралелно Рачунарске науке и физику.

744-posle-raf-a-na-nottingham