Posle RAF-a na Nottingham

Nikola Todorović, student 4. godine Računarskog fakulteta, primljen je na master studije prestižnog University of Nottingham, School of Computer Science and Information Technology. On će učestvovati na programu Advanced Search and Optimization.

Nikola je član čuvene RAF-ove ekipe Royal Air Force, koja je postigla velike uspehe na takmičenjima iz programiranja u Evropi i svetu. Bio je i na letnjoj praksi u Google-u, a trenutno radi za poznatu američku kompaniju Vast.

Njegov kolega sa RAF-a i takmičenja Imagine Cup (2. mesto u Evropi) Aleksandar Zlateski, koji je upisao Računarski fakultet 2003. godine, nastavio je školovanje na Massachusetts Institute of Technology (MIT), i to paralelno Računarske nauke i fiziku.

744-posle-raf-a-na-nottingham