Рачунарски факултет на Сајму континуираног учења „Звонце“

Ове године, паралелно са 53. београдским Сајмом књига, од 21. до 25. октобра 2008. године у Хали 3 Београдског сајма одржава се 1. Сајам континуираног учења „Звонце“. Биће присутно преко 40 излагача, међу којима се налазе два универзитета, десет факултета, више специјализованих средњих и виших школа, као и различита друштва која су у својим делатностима креатори и чувари достигнућа читавог човечанства. Позивамо Вас да нас посетите на штaнду 3002 у Хали 3, где ће се Рачунарски факултет, са својим суизлагачем Рачунарском гимназијом, представити будућим ђацима, студентима и јавности и упознати младе са планом и програмом студирања и значајем рачунарских наука. Свечано отварање је у уторак, 21. октобра у 11 часова.

1046-racunarski-fakultet-na-sajmu-kontinuiranog-ucenja-zvonce