Računarski fakultet na Sajmu kontinuiranog učenja „Zvonce“

Ove godine, paralelno sa 53. beogradskim Sajmom knjiga, od 21. do 25. oktobra 2008. godine u Hali 3 Beogradskog sajma održava se 1. Sajam kontinuiranog učenja „Zvonce“. Biće prisutno preko 40 izlagača, među kojima se nalaze dva univerziteta, deset fakulteta, više specijalizovanih srednjih i viših škola, kao i različita društva koja su u svojim delatnostima kreatori i čuvari dostignuća čitavog čovečanstva. Pozivamo Vas da nas posetite na štandu 3002 u Hali 3, gde će se Računarski fakultet, sa svojim suizlagačem Računarskom gimnazijom, predstaviti budućim đacima, studentima i javnosti i upoznati mlade sa planom i programom studiranja i značajem računarskih nauka. Svečano otvaranje je u utorak, 21. oktobra u 11 časova.

1046-racunarski-fakultet-na-sajmu-kontinuiranog-ucenja-zvonce