Други о нама

У рубрици „Друштво“ у дневном листу Политика од 26. 10. 2009. године објављен је интервју с професорком, др Невенком Жаркић-Јоксимовић, проректором Универзитета у Београду, и Владимиром Смуђом, једним од вођа студентског протеста који је уједно и студент продекан Технолошко-металуршког факултета БУ. У једном делу овог интервјуа Владимир Смуђа спомиње и Рачунарски факултет: „…Сматрам да треба пружити прилику приватним факултетима, јер се државни штите, а добра је ствар што ако се повећа конкуренција, онда би, по логици тржишта, требало да се повећа и квалитет. Имамо одличне примере приватних високообразованих установа као што је Рачунарски факултет – мало који државни факултет може да парира том знању које изађе оданде…“

1315-drugi-o-nama