РАФ на сајмовима образовања у Крагујевцу и Нишу

Овог месеца представници Рачунарског факултета посетили су два сајма образовања у Србији. Први је Сајам образовања и запошљавања у Крагујевцу, одржан 9. и 10. априла. Бројни посетиоци манифестације имали су прилику да се боље информишу о студијским програмима, пријемном испиту и упису на Рачунарски факултет. У току посете Крагујевцу, тим за односе с јавношћу РАФ-а одржао је презентацију факултета ученицима Политехничке школе. Друга сајамска манифестације одржана је 13. и 14. априла у Нишу под називом „Моја каријера – мој избор“. Представник нашег факултета, Игор Мијатовић одржао је два предавања на тему „Презентација најновијих достигнућа из области ултраширокопојасне комуникације као услова велике брзине преноса на малим растојањима“. Предавањима су присуствовали ученици школа „Мија Станимировић“ и „15. мај“ из Ниша, као и бројни заинтересовани стручњаци и посетиоци сајма. Првог дана сајма образовања посетили смо и ученике гимназије „Светозар Марковић“ из Ниша. Фотографије са оба сајма образовања можете погледати у галерији.

1181-raf-na-sajmovima-obrazovanja-u-kragujevcu-i-nisu-1181