RAF na sajmovima obrazovanja u Kragujevcu i Nišu

Ovog meseca predstavnici Računarskog fakulteta posetili su dva sajma obrazovanja u Srbiji. Prvi je Sajam obrazovanja i zapošljavanja u Kragujevcu, održan 9. i 10. aprila. Brojni posetioci manifestacije imali su priliku da se bolje informišu o studijskim programima, prijemnom ispitu i upisu na Računarski fakultet. U toku posete Kragujevcu, tim za odnose s javnošću RAF-a održao je prezentaciju fakulteta učenicima Politehničke škole. Druga sajamska manifestacije održana je 13. i 14. aprila u Nišu pod nazivom „Moja karijera – moj izbor“. Predstavnik našeg fakulteta, Igor Mijatović održao je dva predavanja na temu „Prezentacija najnovijih dostignuća iz oblasti ultraširokopojasne komunikacije kao uslova velike brzine prenosa na malim rastojanjima“. Predavanjima su prisustvovali učenici škola „Mija Stanimirović“ i „15. maj“ iz Niša, kao i brojni zainteresovani stručnjaci i posetioci sajma. Prvog dana sajma obrazovanja posetili smo i učenike gimnazije „Svetozar Marković“ iz Niša. Fotografije sa oba sajma obrazovanja možete pogledati u galeriji.

1181-raf-na-sajmovima-obrazovanja-u-kragujevcu-i-nisu-1181