РАФ посетио Електротехничку школу „Земун“

Као део акције упознавања ученика средњих школа и гимназија са студијама на Рачунарском факултету и такмичењу RAF Challenge 2009, тим за односе са јавношћу РАФ-а одржао је презентацију у Електротехничкој школи „Земун“.

Ученици су имали прилику да се детаљније информишу о пропозицијама и пријављивању на информатичко такмичење RAF Challenge 2009, али и боље упознају са програмом академских и основних струковних студија, мастер и докторских студија које могу да упишу на нашем факултету. Посебан акценат стављен је на могућности за усавршавање и запошљавање, потребна знања за полагање пријемног испита и услове уписа на факултет. Презентацији је присуствовало око 50 ученика углавном завршних разреда, који су највеће интересовање показали за предавање о роботици и презентацији робота. Том приликом подељене су стручне рачунарске књиге ученицима и школској библиотеци. Фотографије можете погледати у галерији.

1116-raf-posetio-elektrotehnicku-skolu-zemun