RAF posetio Elektrotehničku školu „Zemun“

Kao deo akcije upoznavanja učenika srednjih škola i gimnazija sa studijama na Računarskom fakultetu i takmičenju RAF Challenge 2009, tim za odnose sa javnošću RAF-a održao je prezentaciju u Elektrotehničkoj školi „Zemun“.

Učenici su imali priliku da se detaljnije informišu o propozicijama i prijavljivanju na informatičko takmičenje RAF Challenge 2009, ali i bolje upoznaju sa programom akademskih i osnovnih strukovnih studija, master i doktorskih studija koje mogu da upišu na našem fakultetu. Poseban akcenat stavljen je na mogućnosti za usavršavanje i zapošljavanje, potrebna znanja za polaganje prijemnog ispita i uslove upisa na fakultet. Prezentaciji je prisustvovalo oko 50 učenika uglavnom završnih razreda, koji su najveće interesovanje pokazali za predavanje o robotici i prezentaciji robota. Tom prilikom podeljene su stručne računarske knjige učenicima i školskoj biblioteci. Fotografije možete pogledati u galeriji.

1116-raf-posetio-elektrotehnicku-skolu-zemun