Свечана додела диплома на РАФ-у

У амфитеатру Рачунарског факултета одржана је свечана додела диплома свим дипломираним студентима у претходној години, а уручене су и захвалнице најбољим такмичарима и похвалнице свим студентима генерације.

Додели су, поред студената, присуствовали и декан Рачунарског факултета др Драган Милетић, менаџер Игор Мијатовић и секретар факултета Драгана Терзић.

Најбољи такмичари РАФ-а у претходној години су: Маја Кабиљо, Реља Петровић, Игор Кабиљо, Мирослав Богдановић, Срећко Тороман и Андрија Јовановић, који су нас представљали на многим међународним такмичењима и остварили запажене успехе.

На првој години као студенти генерације похваљени су Маја Кабиљо и Мирослав Богдановић, студент генерације на другој години је Војин Катић, на трећој Иван Боцић, а на завршној години је Игор Кабиљо.

Фотографије са свечаности можете погледати у галерији.

1337-svecana-dodela-diploma-na-raf-u-1337