Svečana dodela diploma na RAF-u

U amfiteatru Računarskog fakulteta održana je svečana dodela diploma svim diplomiranim studentima u prethodnoj godini, a uručene su i zahvalnice najboljim takmičarima i pohvalnice svim studentima generacije.

Dodeli su, pored studenata, prisustvovali i dekan Računarskog fakulteta dr Dragan Miletić, menadžer Igor Mijatović i sekretar fakulteta Dragana Terzić.

Najbolji takmičari RAF-a u prethodnoj godini su: Maja Kabiljo, Relja Petrović, Igor Kabiljo, Miroslav Bogdanović, Srećko Toroman i Andrija Jovanović, koji su nas predstavljali na mnogim međunarodnim takmičenjima i ostvarili zapažene uspehe.

Na prvoj godini kao studenti generacije pohvaljeni su Maja Kabiljo i Miroslav Bogdanović, student generacije na drugoj godini je Vojin Katić, na trećoj Ivan Bocić, a na završnoj godini je Igor Kabiljo.

Fotografije sa svečanosti možete pogledati u galeriji.

1337-svecana-dodela-diploma-na-raf-u-1337