Raf Challenge 2010 – гласање

Почело је Internet гласање за такмичење „ RAF Challenge  2010“, које организују Рачунарски факултет и Друштво математичара Србије. Гласање ће трајати наредне три недеље, односно до 12. априла. Списак финалиста биће објављен крајем априла, а финале такмичења одржаће се 22. маја 2010. године у просторијама Рачунарског факултета.

На овогодишње такмичење стигло је 124 рада ученика средњих школа из целе Србије, а најбоље очекују главне награде: laptop, netbook , викенд на Златибору, Cisco CCNA  курс, мобилни телефон, штампач, екстерни хард диск, софтверски пакети, комплети компјутерске литературе.

Гласови се вреднују као један од чланова трочланог жирија приликом оцењивања радова који ће ући у финале. Молимо све такмичаре, уколико имају било какву примедбу, да нам се јаве на број телефона 011/328-16-14 и да траже Немању Радосављевића, сваког радног дана од 13 до 15 ч.

СПОНЗОРИ: Свет компјутера, Микро књига, CET, PortalibrisItipo, Romsym, Net ++ tehnology, Extreme, ComTrade, CMC, RootPlanet.

1467-raf-challenge-2010-glasanje-1467