Raf Challenge 2010 – glasanje

Počelo je Internet glasanje za takmičenje „ RAF Challenge  2010“, koje organizuju Računarski fakultet i Društvo matematičara Srbije. Glasanje će trajati naredne tri nedelje, odnosno do 12. aprila. Spisak finalista biće objavljen krajem aprila, a finale takmičenja održaće se 22. maja 2010. godine u prostorijama Računarskog fakulteta.

Na ovogodišnje takmičenje stiglo je 124 rada učenika srednjih škola iz cele Srbije, a najbolje očekuju glavnenagrade: laptop, netbook , vikend na Zlatiboru, Cisco CCNA  kurs, mobilni telefon, štampač, eksterni hard disk, softverski paketi, kompleti kompjuterske literature.

Glasovi se vrednuju kao jedan od članova tročlanog žirija prilikom ocenjivanja radova koji će ući u finale. Molimo sve takmičare, ukoliko imaju bilo kakvu primedbu, da nam se jave na broj telefona 011/328-16-14 i da traže Nemanju Radosavljevića, svakog radnog dana od 13 do 15 č.

SPONZORI: Svet kompjutera, Mikro knjiga, CET, PortalibrisItipo, Romsym, Net ++ tehnology, Extreme, ComTrade, CMC, RootPlanet.

1467-raf-challenge-2010-glasanje-1467