Такмичење Raf Challenge 2010

Остало је још само месец дана да се пријавите и пошаљете своје радове за информатичко такмичење RAF Challenge  2010, које организују Друштво математичара Србије и Рачунарски факултет. Радове и податке о аутору (име и презиме, школа, адреса, контакт телефон и е-маил  адреса) послати најкасније до 28. фебруара 2010. године.

Најбоље из обе категорије очекују вредне награде (laptop, netbook , викенд на Златибору, Cisco CCNA  курс, мобилни телефон, штампач, екстерни хард диск, софтверски пакети, компјутерска литература) које су обезбедили наши спонзори: CET, PortalibrisSvet kompjutera, Mikro knjigaCMC, Itipo, Romsym, Net ++ tehnology, Extreme, ComTrade .

Поред награда за такмичаре обезбедили смо и награде за школе и професоре са највећим бројем пријављених ученика.

На основу интернет гласања, које ће бити одржано од 21. марта до 11. априла, и одлуке чланова комисије позваћемо 30 финалиста да се такмиче за главне награде. Финале такмичења биће одржано у просторијама Рачунарског факултета (Кнез Михаилова 6/6, Beograd) у суботу 22. маја 2010. године.

1392-takmicenje-raf-challenge-2010