Takmičenje Raf Challenge 2010

Ostalo je još samo mesec dana da se prijavite i pošaljete svoje radove za informatičko takmičenje RAF Challenge  2010, koje organizuju Društvo matematičara Srbije i Računarski fakultet. Radove i podatke o autoru (ime i prezime, škola, adresa, kontakt telefon i e-mail  adresa) poslati najkasnije do 28. februara 2010. godine.

Najbolje iz obe kategorije očekuju vredne nagrade (laptop, netbook , vikend na Zlatiboru, Cisco CCNA  kurs, mobilni telefon, štampač, eksterni hard disk, softverski paketi, kompjuterska literatura) koje su obezbedili naši sponzori: CET, PortalibrisSvet kompjutera, Mikro knjigaCMC, Itipo, Romsym, Net ++ tehnology, Extreme, ComTrade .

Pored nagrada za takmičare obezbedili smo i nagrade za škole i profesore sa najvećim brojem prijavljenih učenika.

Na osnovu internet glasanja, koje će biti održano od 21. marta do 11. aprila, i odluke članova komisije pozvaćemo 30 finalista da se takmiče za glavne nagrade. Finale takmičenja biće održano u prostorijama Računarskog fakulteta (Knez Mihailova 6/6, Beograd) u subotu 22. maja 2010. godine.

1392-takmicenje-raf-challenge-2010