Завршено интернет гласање за Raf Challenge 2010

Завршено је интернет гласање за такмичење „ RAF Challenge 2010 “, које организују Рачунарски факултет и Друштво математичара Србије. Списак финалиста биће објављен крајем априла, а финале такмичења одржаће се 22. маја 2010. године у просторијама Рачунарског факултета.

На овогодишње такмичење стигло је 124 рада ученика средњих школа из целе Србије, а најбоље очекују главне награде: laptop, netbook , викенд на Златибору, Cisco CCNA  курс, мобилни телефон, штампач, екстерни хард диск, софтверски пакети, комплети компјутерске литературе. Поред ученика, награде ће добити школе и професори са највећим бројем такмичара.

СПОНЗОРИ: Свет компјутера, Микро књига, CET, Portalibris, Itipo, Romsym, Net ++ tehnology, Extreme, ComTrade, CMC, RootPlanet.

1485-zavrseno-internet-glasanje-za-raf-challenge-2010