Završeno internet glasanje za Raf Challenge 2010

Završeno je internet glasanje za takmičenje „ RAF Challenge 2010 “, koje organizuju Računarski fakultet i Društvo matematičara Srbije. Spisak finalista biće objavljen krajem aprila, a finale takmičenja održaće se 22. maja 2010. godine u prostorijama Računarskog fakulteta.

Na ovogodišnje takmičenje stiglo je 124 rada učenika srednjih škola iz cele Srbije, a najbolje očekuju glavnenagrade: laptop, netbook , vikend na Zlatiboru, Cisco CCNA  kurs, mobilni telefon, štampač, eksterni hard disk, softverski paketi, kompleti kompjuterske literature. Pored učenika, nagrade će dobiti škole i profesori sa najvećim brojem takmičara.

SPONZORI: Svet kompjutera, Mikro knjiga, CET, Portalibris, Itipo, Romsym, Net ++ tehnology, Extreme, ComTrade, CMC, RootPlanet.

1485-zavrseno-internet-glasanje-za-raf-challenge-2010