Почео RAF Open Tour 2012

Гостовањем у средњој школи Политехника – школа за нове технологије, почетком недеље, званично је почео RAF Open Tour 2012. Први овогодишњи сусрет са ученицима протекао је у сјајној атмосфери и великом интересовању за факултет и такмичења. Самој презентацији присуствовали су ученици који су се претходних година такмичили на RAF Challenge-у и који су похађали семинар за средњошколце IT Open Days. Они су присутнима изнели своја искуства и утиске, али и позвали своје колеге да се пријаве за ове информатичке догађаје. Најактивнији ученици на поклон су добили рачунарске књиге, а комплет стручне литературе поклоњен је и школској библиотеци.

У среду 09.11.2011. године, маркетинг тим Рачунарског факултета посетио је ученике Гимназије „Урош Предић“ и ЕТШ „Никола Тесла“ у Панчеву. Велику пажњу посветили смо могућностима запослења у ИТ сектору у Србији, а представљене су и планиране активности намењене средњошколцима: RAF Challenge 2012 и семинар.

У току следеће недеље факултет ће одржати следеће презентације:

– уторак 15.11.2011. у 13 часова – ЕТШ „Земун“,

– среда 16.11.2011. у 13 часова – ЕТШ „Никола Тесла“,

– четвртак 17.11.2011. у 14 часова – ЕТШ „Раде Кончар“.

1770-poceo-raf-open-tour-2012