Počeo RAF Open Tour 2012

Gostovanjem u srednjoj školi Politehnika – škola za nove tehnologije, početkom nedelje, zvanično je počeo RAF Open Tour 2012. Prvi ovogodišnji susret sa učenicima protekao je u sjajnoj atmosferi i velikom interesovanju za fakultet i takmičenja. Samoj prezentaciji prisustvovali su učenici koji su se prethodnih godina takmičili na RAF Challenge-u i koji su pohađali seminar za srednjoškolce IT Open Days. Oni su prisutnima izneli svoja iskustva i utiske, ali i pozvali svoje kolege da se prijave za ove informatičke događaje. Najaktivniji učenici na poklon su dobili računarske knjige, a komplet stručne literature poklonjen je i školskoj biblioteci.

U sredu 09.11.2011. godine, marketing tim Računarskog fakulteta posetio je učenike Gimnazije „Uroš Predić“ i ETŠ „Nikola Tesla“ u Pančevu. Veliku pažnju posvetili smo mogućnostima zaposlenja u IT sektoru u Srbiji, a predstavljene su i planirane aktivnosti namenjene srednjoškolcima: RAF Challenge 2012 i seminar.

U toku sledeće nedelje fakultet će održati sledeće prezentacije:

– utorak 15.11.2011. u 13 časova – ETŠ „Zemun“,

– sreda 16.11.2011. u 13 časova – ETŠ „Nikola Tesla“,

– četvrtak 17.11.2011. u 14 časova – ETŠ „Rade Končar“.

1770-poceo-raf-open-tour-2012