Позив на финале такмичења Raf Challenge 2011

На финале информатичког такмичења RAF Challenge 2011, које ће се одржати у суботу 09. априла 2011. године с почетком у 10 часова на Рачунарском факултету (Кнез Михаилова 6/6, Beograd), на основу интернет гласова и одлуке комисије позивамо 30 такмичара. Друштво математичара Србије и Рачунарски факултет организују треће  по реду такмичење, на које се ове године пријавило преко сто ученика средњих школа и гимназија из Србије. Поред такмичара, биће награђене и школе са највећим бројем пријављених ђака.

Вредан фонд награда за најбоље пласиране из обе категорије припремили су бројни спонзори: Свет компјутера, CET, туристичка агенција CMC, Portalibris, Itipo, Romsym data, Extreme, ComTrade и rootPlanet.

1682-poziv-na-finale-takmicenja-raf-challenge-2011