Poziv na finale takmičenja Raf Challenge 2011

Na finale informatičkog takmičenja RAF Challenge 2011, koje će se održati u subotu 09. aprila 2011. godine s početkom u 10 časova na Računarskom fakultetu (Knez Mihailova 6/6, Beograd), na osnovu internet glasova i odluke komisije pozivamo 30 takmičara. Društvo matematičara Srbije i Računarski fakultet organizuju treće  po redu takmičenje, na koje se ove godine prijavilo preko sto učenika srednjih škola i gimnazija iz Srbije. Pored takmičara, biće nagrađene i škole sa najvećim brojem prijavljenih đaka.

Vredan fond nagrada za najbolje plasirane iz obe kategorije pripremili su brojni sponzori: Svet kompjutera, CET, turistička agencija CMC, Portalibris, Itipo, Romsym data, Extreme, ComTrade i rootPlanet.

1682-poziv-na-finale-takmicenja-raf-challenge-2011