RAF u obilasku IX beogradske gimnazije

Početkom nove školske godine, ekipa Računarskog fakulteta je krenula u kampanju obilaska gimnazija i srednjih stručnih škola po Srbiji. Prva u nizu je bila IX beogradska gimnazija „Mihailo Petrović Alas“ sa kojom RAF ima dugogodišnju saradnju. Učenicima je predstavljen plan i program fakulteta, mogućnost dobijanja stipendija, takmičenje RAF Challenge 2012 i seminar za srednjoškolce. Najviše pažnje posvetili smo novim trendovima i mogućnostima zaposlenja u oblasti informacionih tehnologija. Zainteresovanim učenicima poklonjene su računarske knjige, a školska biblioteka je na poklon dobila i komplet stručne literature. Maturanti i profesori su prihvatili poziv Računarskog fakulteta da dođu u obilazak naše obrazovne institucije i upoznaju se sa načinom rada i opremom na fakultetu.

1754-raf-u-obilasku-ix-beogradske-gimnazije