Стипендисти РАФ-а за школску 2011/2012.

Од школске 2011/2012. године Рачунарски факултет ће стипендирати 12 талентованих младих информатичара. Прилику да се четири године бесплатно школују добили су: Душан Здравковић, Никола Смиљковић, Aлекса Станковић, Димитрије Димић, Филип Станисављевић, Никола Стоиљковић, Дејан Пектер, Милан Спасић, Урош Јоксимовић, Јожеф Орош, Андреј Крижан и Никола Пурић.

Позивамо све ученике да се упишу 27.06. 2011. године од 10:00 часова. Њихове успехе можете погледати у посебном одељку.

Први пут ове године, RAF дели и делимичне стипендије (попуст од 50%) за четворогодишње школовање на факултету. Право да се упишу са попустом имају:

Владимир Плескоњић, Математичка гимназија, Београд
Александар Рацић, Сомборска гимназија, Сомбор
Милош Биљановић, ВИ београдска гимназија, Београд
Ђорђе Ракић, Ваљевска гимназија, Ваљево
Милош Манић, Пиротска гимназија, Пирот
Дарко Стошић, Гимназија Светозар Марковић, Ниш

Позивају се ученици који су добили попуст од 50% за четворогодишње школовање на Рачунарском факултету да се до 24. 06. 2011. изјасне да ли прихватају делимичну стипендију.

1732-stipendisti-raf-a-za-skolsku-2011-2012