Stipendisti RAF-a za školsku 2011/2012.

Od školske 2011/2012. godine Računarski fakultet će stipendirati 12 talentovanih mladih informatičara. Priliku da se četiri godine besplatno školuju dobili su: Dušan Zdravković, Nikola Smiljković, Aleksa Stanković, Dimitrije Dimić, Filip Stanisavljević, Nikola Stoiljković, Dejan Pekter, Milan Spasić, Uroš Joksimović, Jožef Oroš, Andrej Križan i Nikola Purić.

Pozivamo sve učenike da se upišu 27.06. 2011. godine od 10:00 časova. Njihove uspehe možete pogledati u posebnom odeljku.

Prvi put ove godine, RAF deli i delimične stipendije (popust od 50%) za četvorogodišnje školovanje na fakultetu. Pravo da se upišu sa popustom imaju:

Vladimir Pleskonjić, Matematička gimnazija, Beograd
Aleksandar Racić, Somborska gimnazija, Sombor
Miloš Biljanović, VI beogradska gimnazija, Beograd
Đorđe Rakić, Valjevska gimnazija, Valjevo
Miloš Manić, Pirotska gimnazija, Pirot
Darko Stošić, Gimnazija Svetozar Marković, Niš

Pozivaju se učenici koji su dobili popust od 50% za četvorogodišnje školovanje na Računarskom fakultetu da se do 24. 06. 2011. izjasne da li prihvataju delimičnu stipendiju.

1732-stipendisti-raf-a-za-skolsku-2011-2012