Одржан EDUFair 2012

У хотелу „Континентал“ од 8. до 10. марта одржан је сајам образовања EDUFair 2012 на ком су се представили Рачунарски факултет и Рачунарска гимназија из Београда. Велику пажњу посетилаца сајма привукао је пробни тест за пријаве на семинар „RAF ITdays“. Учесници су имали на располагању 4 минута за решавање 18 питања из информатике, а најбољи су као награду добијали рачунарске књиге. На штанду РАФ-а сви заинтересовани добијали су информације о припремној настави и упису на факултет, студијским програмима, школарини и стипендијама, као и семинару за средњошколце који се организује ове године. На сајму је промовисан и велики попуст за студијски програм за администраторе. Наиме, цена школарине за упис на струковне студије школске 2012/2013. године износи 1350€ у динарској противвредности (уколико се плаћа одједном).

1815-odrzan-edufair-2012