Održan EDUFair 2012

U hotelu „Kontinental“ od 8. do 10. marta održan je sajam obrazovanja EDUFair 2012 na kom su se predstavili Računarski fakultet i Računarska gimnazija iz Beograda. Veliku pažnju posetilaca sajma privukao je probni test za prijave na seminar „RAF ITdays“. Učesnici su imali na raspolaganju 4 minuta za rešavanje 18 pitanja iz informatike, a najbolji su kao nagradu dobijali računarske knjige. Na štandu RAF-a svi zainteresovani dobijali su informacije o pripremnoj nastavi i upisu na fakultet, studijskim programima, školarini i stipendijama, kao i seminaru za srednjoškolce koji se organizuje ove godine. Na sajmu je promovisan i veliki popust za studijski program za administratore. Naime, cena školarine za upis na strukovne studije školske 2012/2013. godine iznosi 1350€ u dinarskoj protivvrednosti (ukoliko se plaća odjednom).

1815-odrzan-edufair-2012