RAF ITdays

Рачунарски факултет, у сарадњи са Канцеларијом за младе града Београда, организује семинар за средњошколце под називом „RAF ITdays“, који ће се одржати од 6. до 9. априла 2012. године у Београду. Учешће на IT семинару за одабраних 30 ученика биће бесплатно, а сви потенцијални учесници „RAF ITdays“ – а пријаву за учешће на семинару подносе искључиво онлајн, односно, путем званичне интернет презентације (www.rafitdays.com).

Изградњу новог приступа у едукацији младих људи чије интересовање досеже преко граница образовног програма који је предвиђен за њих у редовном образовању, подржале су бројне ИТ компаније у Србији, државне институције, стручна удружења и појединци. Међу првима  семинар су подржали: Друштво за информатику Србије, Удружење Е-развој, часопис “Свет компјутера”, ICT Bilten, Belit, Oracle …

2472-raf-itdays