RAF ITdays

Računarski fakultet, u saradnji sa Kancelarijom za mlade grada Beograda, organizuje seminar za srednjoškolce pod nazivom „RAF ITdays“, koji će se održati od 6. do 9. aprila 2012. godine u Beogradu. Učešće na IT seminaru za odabranih 30 učenika biće besplatno, a svi potencijalni učesnici „RAF ITdays“ – a prijavu za učešće na seminaru podnose isključivo onlajn, odnosno, putem zvanične internet prezentacije (www.rafitdays.com).

Izgradnju novog pristupa u edukaciji mladih ljudi čije interesovanje doseže preko granica obrazovnog programa koji je predviđen za njih u redovnom obrazovanju, podržale su brojne IT kompanije u Srbiji, državne institucije, stručna udruženja i pojedinci. Među prvima  seminar su podržali: Društvo za informatiku Srbije, Udruženje E-razvoj, časopis “Svet kompjutera”, ICT Bilten, Belit, Oracle …

2472-raf-itdays