Почео семинар „RAF IT days“

Данас је на Рачунарском факултету почео бесплатан информатички семинар за средњошколце „RAF IT days“. На овогодишњем семинару учествује 48 ученика из целе Србије, а имаће прилику да наредна четири дана узму учешће на бројним предавањима IТ стручњака. Семинар организује Рачунарски факултет уз подршку Канцеларије за младе града Београда, а подршку су дале и државне установе и реномиране IТ компаније.

Поред професора, асистената и студената Рачунарског факултета, присутнима ће се обратити и представници компанија: Infostud, Microsoft, Google, Oracle, Adobe, HSM, CET, Crater Studio, Format PC, Prelovac Media, LibreOffice, као и професори Рачунарске и Књажевачке гимназије.

Другог дана семинара учесници ће разгледати Београд трамвајем, а овај обилазак је организован уз помоћ Туристичке организације Београда.

Више информација можете видети на сајту семинара.

1967-poceo-seminar-raf-it-days