Počeo seminar „RAF IT days“

Danas je na Računarskom fakultetu počeo besplatan informatički seminar za srednjoškolce „RAF IT days“. Na ovogodišnjem seminaru učestvuje 48 učenika iz cele Srbije, a imaće priliku da naredna četiri dana uzmu učešće na brojnim predavanjima IT stručnjaka. Seminar organizuje Računarski fakultet uz podršku Kancelarije za mlade grada Beograda, a podršku su dale i državne ustanove i renomirane IT kompanije.

Pored profesora, asistenata i studenata Računarskog fakulteta, prisutnima će se obratiti i predstavnici kompanija: Infostud, Microsoft, Google, Oracle, Adobe, HSM, CET, Crater Studio, Format PC, Prelovac Media, LibreOffice, kao i profesori Računarske i Knjaževačke gimnazije.

Drugog dana seminara učesnici će razgledati Beograd tramvajem, a ovaj obilazak je organizovan uz pomoć Turističke organizacije Beograda.

Više informacija možete videti na sajtu seminara.

1967-poceo-seminar-raf-it-days