Посета ученицима ЕТШ „Никола Тесла“

Представници Рачунарског факултета посетили су матуранте Електро-техничке школе „Никола Тесла“ у Београду и представили активности за средњошколце. Присутни су чули утиске Ненада Божидаревића, нашег студента четврте године, о његовој пракси у Microsoft Development Center Serbia и компанији Facebook, али и његове разлоге да се определи за студирање на РАФ-у. Као једну од највећих предности Ненад истиче „изучавање рачунарских наука и рад у малим групама“. Такође, он је најавио да ће се по завршетку студија упутити ка Калифорнији, јер је прихватио понуду Facebook-а да ту започне своју професионалну каријеру.

Осим студијских програма и уписа на РАФ, присутни ученици су се упознали и са информатичким такмичењем RAF Challenge и бесплатним семинаром RAF ITdays. Упућен је позив да се пријаве на наше манифестације и тако стекну нова знања и вештине или вредне награде. Поклоњена је и најновија рачунарска литеритура која се користи на факултету.

1948-poseta-ucenicima-ets-nikola-tesla