Стипендисти Рачунарског факултета

Рачунарски факултет је објавио листу стипендиста за упис у школску 2013/2014. годину. Додељено је 13 пуних и 7 полустипендија за четворогодишње школовање на академским студијама РАФ-а. Матуранти који су добили пуне стипендије за бесплатно студирање могу се уписати до 21.06.2013. године. Позивају се ученици којима је одобрена полустипендија да се до 18.06. изјасне о прихватању.

Будући да је Мајкрософтов развојни центар Србија ове године доделио Рачунарском и Електротехничком факултету стипендије за упис најбољих средњошколаца, RAF је повећао број стипендиста са 10 на 13. Тако смо у могућности да упишемо половину матураната са најбољим резултатима са државног такмичења из информатике и Српске информатичке олимпијаде.

2205-stipendisti-racunarskog-fakulteta