Stipendisti Računarskog fakulteta

Računarski fakultet je objavio listu stipendista za upis u školsku 2013/2014. godinu. Dodeljeno je 13 punih i 7 polustipendija za četvorogodišnje školovanje na akademskim studijama RAF-a. Maturanti koji su dobili pune stipendije za besplatno studiranje mogu se upisati do 21.06.2013. godine. Pozivaju se učenici kojima je odobrena polustipendija da se do 18.06. izjasne o prihvatanju.

Budući da je Majkrosoftov razvojni centar Srbija ove godine dodelio Računarskom i Elektrotehničkom fakultetu stipendije za upis najboljih srednjoškolaca, RAF je povećao broj stipendista sa 10 na 13. Tako smo u mogućnosti da upišemo polovinu maturanata sa najboljim rezultatima sa državnog takmičenja iz informatike i Srpske informatičke olimpijade.

2205-stipendisti-racunarskog-fakulteta