Diplomirao Nebojša Pribilović

„Sistemi održavanja i otklanjanja smetnji u pristupnoj telekomunikacionoj mreži“ tema je diplomskog rada Nebojše Pribilovića, studenta koji je juče diplomirao na Računarskom fakultetu. Mentor rada bio je profesor Desimir Vučić, a član komisije Dragan Miletić.

„Efikasno i pravovremeno održavanje pristupne telekomunikacione mreže doprinosi kvalitetnijem saobraćaju i neprekidnosti veze, što za posledicu ima zadovoljne korisnike i profitabilnost preduzeća. U budućnosti se može očekivati kontinualan razvoj kako žičnih tako i bežičnih pristupnih mreža kako bi se uskladile potrebe korisnika za širokopojasnim servisima i ekonomski interesi provajdera servisa.“ – zaključuje Nebojša u svom diplomskom radu.

3506-diplomirao-nebojsa-pribilovic