Презентација AIESEC-а на РАФ-у

У уторак 21.10.2014. године са почетком у 10.45h одржаће се презентације пројекта „DoIТ“ коју организује студентска организација AIESEC. Представљање пројекта одржаће се на Рачунарском факултету, учионица RAF 2, и трајаће до 11.15h. “DоIТ“ је пројекат едукативног карактера, и намењен је студентима завршних година и дипломцима. Конципиран је у два кључна сегмента тако да ће студенти у првом сегменту уз менторску подршку стручњака имати прилику да искусе тромесечни, практични рад у некој од компанија учесница на пројекту где ће унапредити своје вештине и знања у областима IТ сектора попут: Software Development, Web Development, Mobile Application, Java Front Еnd Developer, Back End Java Developer итд.

„Студентска организација AIESEC по четврти пут ове године организује пројекат “DoIT“. Овим пројектом желимо да омогућимо студентима и дипломцима да напредују и стекну практично искуство у области IТ сектора, радећи у неким од признатих домаћих компанија ове сфере, а онда и у иностраним компанијама. Ово је идеална прилика за све ентузијасте у свету информационих технологија да се стручно опробају и активно допринесу свом професионалном развоју.“ – истиче Маја Крстић, представник студентске организације.

Више информација на линку.

3139-prezentacija-xa-aiesec-xa-a-na-raf-u