Prezentacija AIESEC-a na RAF-u

U utorak 21.10.2014. godine sa početkom u 10.45h održaće se prezentacije projekta „DoIT“ koju organizuje studentska organizacija AIESEC. Predstavljanje projekta održaće se na Računarskom fakultetu, učionica RAF 2, i trajaće do 11.15h. “DoIT“ je projekat edukativnog karaktera, i namenjen je studentima završnih godina i diplomcima. Koncipiran je u dva ključna segmenta tako da će studenti u prvom segmentu uz mentorsku podršku stručnjaka imati priliku da iskuse tromesečni, praktični rad u nekoj od kompanija učesnica na projektu gde će unaprediti svoje veštine i znanja u oblastima IT sektora poput: Software Development, Web Development, Mobile Application, Java Front End Developer, Back End Java Developer itd.

„Studentska organizacija AIESEC po četvrti put ove godine organizuje projekat “DoIT“. Ovim projektom želimo da omogućimo studentima i diplomcima da napreduju i steknu praktično iskustvo u oblasti IT sektora, radeći u nekim od priznatih domaćih kompanija ove sfere, a onda i u inostranim kompanijama. Ovo je idealna prilika za sve entuzijaste u svetu informacionih tehnologija da se stručno oprobaju i aktivno doprinesu svom profesionalnom razvoju.“ – ističe Maja Krstić, predstavnik studentske organizacije.

Više informacija na linku.

3139-prezentacija-xa-aiesec-xa-a-na-raf-u