Бесплатна Android радионица на РАФ-у

Рачунарски факултет организује бесплатну Android радионицу за средњошколце из Beogradа. „Увод у Android платформу, програмирање апликација, Android API-је и Android развојно окружење“ назив је радионице која ће се одржати крајем фебруара (28.02 и 01.03.2015. године). Број места је ограничен, а пријаве су до 22. фебруара на мејл адресу: raf@raf.edu.rs. Пошаљите нам име и презиме, школа, разред, контакт телефон и мејл.

На радионици ћете научити шта је Android и како функционише, која је разлика између Androida на различитим телефонима (Samsung, LG, Nexus). Практичан рад: како се користи развојно окружење и развој мини Android апликације. Ученици ће кроз примере видети како се користе Android API-ји, како се тестира и дебагују апликације на виртуелном, а како на правом уређају.

3524-besplatna-android-radionica-na-raf-u