EdIT школа програмирања

EdIT (Education for Innovative Thinkers) је догађај који Comtrade организује сваког лета у три државе (Словенији, БиХ и Србији) и стога је постао наш заштитни знак. Полазницима је омогућено да уз десетодневну едукацију и тимски рад развијају конкретан пројекат у симулираном радном окружењу, и тако стекну додатно практично искуство које ће свакако бити од велике користи у будућем раду. Новац за учешће у овој школи, студентима није потребан јер сав трошак иде на терет Comtrade-а. Један од циљева EdIT-a је синергија теоријског и практичног знања, али и остваривање првог контакта кандидата са компанијом.

Овом приликом вас позивамо да нам се придружите и узмете учешће у Comtrade EdIT летњој школи програмирања »EdIT15«.
Програм Летње школе програмирања 2015:
Крагујевац, 06.07.-17.07.2015.
Београд, 20.07.-31.07.2015.

Тема “ SAFETY LIFE TRACKING „comtrade baner

• Развој апликације намењене за надзор путева
  • Технологије: .NET (backend), HTML5, AngularJS (frontend)
  • Развојно окружење: Visual Studio 2013
  • Вођење пројекта коришћењем SCRUM методологије
  • Животни циклус развоја софтвера
  • Тимски рад

“Safety life tracking” је пројекат израде корисничке апликације за надзор путева и праћење саобраћаја. Циљ пројекта је синхрони приказ видео снимка и позиције на мапи, преко wеб апликације.
Региструј се за EdIT15! Попуни пријаву и истражи свет нових технологија!
Рок за пријаву је:
25.06. за EdIT15 у Крагујевцу
13.07. за EdIT15 у Београду
И ове године број полазника на обе локације је ограничен. Сви кандидати ће, након извршене селекције, бити обавештени о коначним резултатима.
За све додатне инфомације пошаљите мејл на edit.rs @ comtrade.com

3715-edit-skola-programiranja