EdIT škola programiranja

EdIT (Education for Innovative Thinkers) je događaj koji Comtrade organizuje svakog leta u tri države (Sloveniji, BiH i Srbiji) i stoga je postao naš zaštitni znak. Polaznicima je omogućeno da uz desetodnevnu edukaciju i timski rad razvijaju konkretan projekat u simuliranom radnom okruženju, i tako steknu dodatno praktično iskustvo koje će svakako biti od velike koristi u budućem radu. Novac za učešće u ovoj školi, studentima nije potreban jer sav trošak ide na teret Comtrade-a. Jedan od ciljeva EdIT-a je sinergija teorijskog i praktičnog znanja, ali i ostvarivanje prvog kontakta kandidata sa kompanijom.

Ovom prilikom vas pozivamo da nam se pridružite i uzmete učešće u Comtrade EdIT letnjoj školi programiranja »EdIT15«.
Program Letnje škole programiranja 2015:
Kragujevac, 06.07.-17.07.2015.
Beograd, 20.07.-31.07.2015.

Tema “ SAFETY LIFE TRACKING „comtrade baner

• Razvoj aplikacije namenjene za nadzor puteva
  • Tehnologije: .NET (backend), HTML5, AngularJS (frontend)
  • Razvojno okruženje: Visual Studio 2013
  • Vođenje projekta korišćenjem SCRUM metodologije
  • Životni ciklus razvoja softvera
  • Timski rad

“Safety life tracking” je projekat izrade korisničke aplikacije za nadzor puteva i praćenje saobraćaja. Cilj projekta je sinhroni prikaz video snimka i pozicije na mapi, preko web aplikacije.
Registruj se za EdIT15! Popuni prijavu i istraži svet novih tehnologija!
Rok za prijavu je:
25.06. za EdIT15 u Kragujevcu
13.07. za EdIT15 u Beogradu
I ove godine broj polaznika na obe lokacije je ograničen. Svi kandidati će, nakon izvršene selekcije, biti obavešteni o konačnim rezultatima.
Za sve dodatne infomacije pošaljite mejl na edit.rs @ comtrade.com

3715-edit-skola-programiranja