Подршка Student hub-у

Рачунарски факултет подржава Student Hub:
„Помоћ студентима у Србији да развијају своје идеје у било којој области може, од сада, пружити Student Hub. Схватајући да је Student Hub, не само на истом путу као и Рачунарски факултет, већ иде и корак даље омогућавајући младима да добију неопходну подршку и све ресурсе за остваривање својих идеја, изузетна нам је част и задовољство да подржимо овај пројекат.
Ово је сјајна прилика да се омладини у Србији помогне да развије и оснажи предузетнички дух. У мору само декларативних ставова и препорука, ово је ретка конкретна ствар. Додирна тачка ове сарадње јесте креирање могућности за лични развој студената и подршка у достизању њиховог пуног потенцијала. Сви заједно желимо да створимо позитиван утицај на друштво фокусирајући се на изградњу личних мрежа и истражујући њихово усмерење и амбиције за будућност.“

3585-podrska-student-hub-u