Podrška Student hub-u

Računarski fakultet podržava Student Hub:
„Pomoć studentima u Srbiji da razvijaju svoje ideje u bilo kojoj oblasti može, od sada, pružiti Student Hub. Shvatajući da je Student Hub, ne samo na istom putu kao i Računarski fakultet, već ide i korak dalje omogućavajući mladima da dobiju neophodnu podršku i sve resurse za ostvarivanje svojih ideja, izuzetna nam je čast i zadovoljstvo da podržimo ovaj projekat.
Ovo je sjajna prilika da se omladini u Srbiji pomogne da razvije i osnaži preduzetnički duh. U moru samo deklarativnih stavova i preporuka, ovo je retka konkretna stvar. Dodirna tačka ove saradnje jeste kreiranje mogućnosti za lični razvoj studenata i podrška u dostizanju njihovog punog potencijala. Svi zajedno želimo da stvorimo pozitivan uticaj na društvo fokusirajući se na izgradnju ličnih mreža i istražujući njihovo usmerenje i ambicije za budućnost.“

3585-podrska-student-hub-u