Дипломирао Стефан Салатић

Студент Стефан Салатић дипломирао је на РАФ-у на тему Систем за колаборативно учење у – Chiu, пред ментором др Миланом Видаковићем и др Бојаном Димић-Сурла, чланом комисије.

“ Ова апликација има потенцијал да постане алат који би студенти користили на дневном нивоу и на тај начин променili тренутне технике учења. Апликација није везана ни за какав систем школовања што јој омогућава да се скалира на глобалном нивоу. Да би се овако нешто постигло потребно је направити доста итерација апликације, прикупљати феедбацк корисника и константно унапређивати производ. Тренутно је апликација сама по себи довољан систем за MVP (минимални производ који има вредност), али уколико би се још радило било би добро направити менаџмент систем за факултете који би могли преко неког wеб портала да се пријављују и уносе информације о предметима и слично.“ – закључује Стефан у свом раду. Фотографије са одбране мозете погледати у галерији.

4169-diplomirao-stefan-salatic