Diplomirao Stefan Salatić

Student Stefan Salatić diplomirao je na RAF-u na temu Sistem za kolaborativno učenje u – Chiu, pred mentorom dr Milanom Vidakovićem i dr Bojanom Dimić-Surla, članom komisije.

“ Ova aplikacija ima potencijal da postane alat koji bi studenti koristili na dnevnom nivou i na taj način promenili trenutne tehnike učenja. Aplikacija nije vezana ni za kakav sistem školovanja što joj omogućava da se skalira na globalnom nivou. Da bi se ovako nešto postiglo potrebno je napraviti dosta iteracija aplikacije, prikupljati feedback korisnika i konstantno unapređivati proizvod. Trenutno je aplikacija sama po sebi dovoljan sistem za MVP (minimalni proizvod koji ima vrednost), ali ukoliko bi se još radilo bilo bi dobro napraviti menadžment sistem za fakultete koji bi mogli preko nekog web portala da se prijavljuju i unose informacije o predmetima i slično.“ – zaključuje Stefan u svom radu. Fotografije sa odbrane mozete pogledati u galeriji.

4169-diplomirao-stefan-salatic