Завршен RAF IT days

Завршен је овогодишњи RAF IT days семинар за средњошколце, који је окупио педесетак средњошколца из двадесетак градова Србије. Полазници семинара имали су прилику да сазнају шта је то борба времена и резултата, наука о тајном писању, хуманоидна и персонална роботика, game development, препознавање говора, дигитална обрада слике и још много тога из области информатике. Поред професора и студената Рачунарског факултета, на семинару су гостовали и представници компанија: MDCS, Devana Теchnologies, Crater studio, Nordeus.

Средња оцена свих предавања је 4.29 , а организатори су оцењени са просечно оценом 4.49. Највећи број учесника семинара планира да упише Рачунарски факултет, а њихове препоруке за следећу годину су: омогућити да нека предавања трају дуже, повећати број практичних радионица, продужити трајање самог семинара и повећати број компаније које учествују.

Фотографије са семинара погледајте у галерији.

4044-zavrsen-xa-raf-it-days-xa