Završen RAF IT days

Završen je ovogodišnji RAF IT days seminar za srednjoškolce, koji je okupio pedesetak srednjoškolca iz dvadesetak gradova Srbije. Polaznici seminara imali su priliku da saznaju šta je to borba vremena i rezultata, nauka o tajnom pisanju, humanoidna i personalna robotika, game development, prepoznavanje govora, digitalna obrada slike i još mnogo toga iz oblasti informatike. Pored profesora i studenata Računarskog fakulteta, na seminaru su gostovali i predstavnici kompanija: MDCS, Devana Technologies, Crater studio, Nordeus.

Srednja ocena svih predavanja je 4.29 , a organizatori su ocenjeni sa prosečno ocenom 4.49. Najveći broj učesnika seminara planira da upiše Računarski fakultet, a njihove preporuke za sledeću godinu su: omogućiti da neka predavanja traju duže, povećati broj praktičnih radionica, produžiti trajanje samog seminara i povećati broj kompanije koje učestvuju.

Fotografije sa seminara pogledajte u galeriji.

4044-zavrsen-xa-raf-it-days-xa