Никола Јовановић на летњој пракси у Google -у

Студент РАФ-а, Никола Јовановић, у току лета је провео 13 недеља као практикант у седишту компаније Google у Калифорнији, у оквиру Research and Machine Intelligence тима. Своје искуство које је стекао током летње праксе у компанији Google Никола описује:

„У току праксе сам допринео резултатима тима радом на самосталном пројекту и упознао се са типом запослења које спаја софтверско инжењерство и научно-истраживачки рад. Изузетно сам задовољан и сматрам да сам знатно унапредио своје знање радећи у реалном окружењу са изузетно квалитетним људима. Такође, упознао сам неколико бивших студената РАФ-а, тренутно запослених у Google-у и добио прилику да чујем њихове утиске. Закључио бих да је живети преко океана једно лето и радити у једној од највећих компанија на свету изузетно искуство, и охрабрио бих све студенте да потраже сличне прилике.“ – закључио је Никола.

4657-nikola-jovanovic-na-letnjoj-praksi-u-xa-google-xa-u