Nikola Jovanović na letnjoj praksi u Google -u

Student RAF-a, Nikola Jovanović, u toku leta je proveo 13 nedelja kao praktikant u sedištu kompanije Google u Kaliforniji, u okviru Research and Machine Intelligence tima. Svoje iskustvo koje je stekao tokom letnje prakse u kompaniji Google Nikola opisuje:

„U toku prakse sam doprineo rezultatima tima radom na samostalnom projektu i upoznao se sa tipom zaposlenja koje spaja softversko inženjerstvo i naučno-istraživački rad. Izuzetno sam zadovoljan i smatram da sam znatno unapredio svoje znanje radeći u realnom okruženju sa izuzetno kvalitetnim ljudima. Takođe, upoznao sam nekoliko bivših studenata RAF-a, trenutno zaposlenih u Google-u i dobio priliku da čujem njihove utiske. Zaključio bih da je živeti preko okeana jedno leto i raditi u jednoj od najvećih kompanija na svetu izuzetno iskustvo, i ohrabrio bih sve studente da potraže slične prilike.“ – zaključio je Nikola.

4657-nikola-jovanovic-na-letnjoj-praksi-u-xa-google-xa-u