Nova zbirka za pripremu prijemnog ispita iz matematike je u prodaji

U prodaji je novo izdanje zbirke za pripremu prijemnog ispita iz matematike. Autor zbirke je dr Irena M. Jovanović, profesor na Računarskom fakultetu.
Knjiga je prvenstveno namenjena budućim studentima Računarskog fakulteta u Beogradu, kao i budućim brucošima drugih srodnih fakulteta za pripremu prijemnog ispita iz matematike za upis na fakultet.
Materijal izložen u zbirci u skladu je sa planom i programom gimnazija i tehničkih škola. Sadržaj zbirke je podeljen u trinaest poglavlja. Svako poglavlje, odnosno odgovarajući odeljak sadrži podsetnik sa kratkim pregledom defnicija i teorema potrebnih za rešavanje zadataka.
Zbirka sadrži 873 reprezentativna zadatka čijim rešavanjem ce budući studenti obnoviti srednjoškolsko gradivo i pripremiti se za uspešno pohađanje fakultetske nastave.
Zbirku možete kupiti na Računarskom fakultetu (Knez Mihailova 6/VI) ili u CET knjižari (Skadarska 45).
Studenti koji na Računarskom fakultetu pohađaju pripremnu nastavu za prijemni ispit iz matematike, ovu knjigu dobijaju gratis.

4685-nova-zbirka-za-pripremu-prijemnog-ispita-iz-matematike-je-u-prodaji