Festival of Computational Finance 2022 održaće se na RAF-u u subotu, 7. maja

Na Računarskom fakultetu i onlajn održaće se Festival of Computational Finance 2022 na kom će biti predstavljen master studijski program RAF-a Master in Computational Finance (MCF). O MCF-u će govoriti kreatori programa, predavači i učesnici, te je ovo prilika da se upoznate sa jednim od najinovativnijih studijskih programa u Evropi koji objedinjuje finansije i računarstvo. Festivalu možete prisustvovati na Računarskom fakultetu u učionici RAF 20, ali i onlajn putem Zum platforme. Predavači će biti osnivač MCF-a Branko Urošević, potom Mališa Pušonja, Miodrag Janjušević, Vladislav Radak, Drago Inđić, Petar Marković i Vladimir Aleksić, kao i učesnici programa MCF. S obzirom na to da se studijski program Master in Computational Finance odvija na engleskom jeziku, predstavljanju će onlajn prisustvovati i interesenti iz Nigerije, Albanije, Nemačke, Švajcarske, a globalni karakter događaju daju i predavači iz Londona, Njujorka i Nemačke. Zainteresovani koji žele da prate Festival of Computational Finance 2022 onlajn mogu se prijaviti putem mejla mcf@raf.rs.

Više informacija o događaju i predavačima možete videti ovde.